Baby Shower Pastası Çeşitleri

Artık baby shower anneler ve babalar için kaçınılmaz. Peki, baby shower pastası çeşitleri neler? Size özel tasarımlar yapılıyor.

Pastanız için özel bir tasarım seçebilirsiniz. Baby shower pastası için belirlemiş olduğunuz çeşitler üzerinden hareket edilebilir. Bebek figürünün olması, resimli olması gibi talepleriniz olabilir. Tüm taleplerinizin gerçekleştirilmesi tam da istediğiniz pastanın siparişinin verilmesi için yeterli olacaktır. Buna dikkat ederek, pastanızı satın alabilirsiniz.

Özel Günlere Özel Tasarım Pastalar

Bebeğinize hoş geldin diyeceğiniz günün dışında, özel günler için farklı pastalar yaptırmak isteyebilirsiniz. Butik pastalar sizin vermiş olduğunuz kişi sayısı üzerinden direkt olarak sunulacaktır. Düğün, nişan gibi özel günlerinizde tercih edebileceğiniz pastalar için seçiminizi yapabilirsiniz.

  • İki katlı pasta
  • Üç katlı pasta
  • Şeker hamurlu pasta

Resimli pastalar gibi çeşitler arasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Resimli Pasta

Talep ettiğiniz pasta resimli pasta olabilir. Resim temin edildikten sonra uygun şekilde pastanın oluşturulması sağlanacaktır. Bunun için direkt olarak tasarımın belirlenmesini sağlayabilir, pastanın resimli şeklide oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Sunulan pasta çeşitlerinin arasında çizgi film kahramanlarının olacağı, lol bebek pastası, niloya pastası gibi çeşitlerin sunulduğu pastalar da olacaktır. Tamamen sizin talebinize göre 1 yaş pastası yapılabilir. Dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. Anında hizmet almanız mümkün.

Pasta sipariş etmek için iletişim numaralarını kullanın…

Özel tasarımlı çok sayıda pasta için anında sipariş alınır.

KAYNAK : https://www.pastasipariset.com

 

 

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.