Bayram Kredi Kampanyaları

Bayram yaklaşıyor, içimizde kıpır kıpır bir sevinç… Sevdiklerimizle güzel zamanlar geçirip, büyüklerimizin elini öpeceğimiz ve tatil yapacağımız kurban bayramına sayılı günler kaldı.  Birçok giyim mağazası indirimlerle ve cazip taksitlerle mağazaları ışıl ışıl doldurdu. Ve bütün bunlar için eğer daha önceden bütçe ayırmadıysanız kara kara düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü bankalar güzel kampanyalar ile kurban bayramı kredisi seçeneklerini çoktan hazırladı bile.

Bu kampanyalardan yararlanmak artık çok kolay. Banka banka gezmeden istediğiniz ortamdan cebinizden mesaj atarak ya da internetten online olarak kredilere başvurabilirsiniz. Giyim, gıda, kurbanlık ve yol masrafları elbette bütçenizi zorlayacaktır. Hele ki evde bakmak zorunda olduğunuz kişi sayısı fazla ise ve tek gelir kaynağını eve siz getiriyorsanız ayrıca evinizde kira ise bayram masrafları epey zorlayacaktır.

İhtiyacınızın ne kadar olduğunu belirledikten sonra bayram kredisi kampanyalarına göz atmalısınız. Bankaların reklamları televizyonlarda dönmeye başladı bile. Kıyaslama yaparak faiz oranlarını ve dosya masraflarını inceleyebilirsiniz. Bütçenize en uygun olanı seçmelisiniz. Uzun vade seçenekleri ile ödeme tutarına dikkat etmelisiniz. Bayramınız bol paralı geçerken daha sonrasında ödeme kısmına geldiğinizde kâbus yaşamamak için daha temkinli davranmalısınız. Kredi kartı kullanımınızı kısıtlamanız gerekebilir çünkü kartların faiz oranı kredilerden daha yüksektir.

Son günlerde düşen faiz oranlarının yanında bayram olduğu için bankalar ekstradan faiz oranlarında düşüş yaparak tüketicilerin yüzünü güldürmektedirler. Siz ulaşmasanız bile onlar size sms, telefon ya da e-mail ile ulaşacaktır. TC kimlik numaranız ile başvuru yapabilir ve kısa sürede sonuç aldıktan sonra hesabınıza kredinizin yattığını göreceksiniz. Size kalan kredinizi ihtiyacınız doğrultusunda harcamak ve zamanında geri ödeme yapmak olacaktır.

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.