Bayram Kredisi İle Yüzler Gülecek

Günümüzde insanlar doyumsuz bir yapıya doğru ilerlemektedir. Her şeyimiz olsun mantığı ile çalışmaktadırlar. Eskiden bayramlarda bu denli harcama yapılmazken şimdi sanki her şey bedava dağıtılıyormuş gibi mağazalar dolup taşmaktadır. Bu durumda tabi gereksiz harcamalar ve dolup taşan kredi kartları demektir. İşte bu gibi ekstra masrafları kolay atlatabilmeleri için bankalar müşterilerine kredi imkânları sunmaktadır. Yaklaşan bayram nedeniyle çok cazip bayram kredisi reklamları her yerde karşımıza çıkmaktadır. İşte bankaların sağladığı olanaklar ve kredi tutarları;

Garanti bankası: Bayramında rahat bir nefes alabilmeniz için 60 aya kadar uzanan ödeme seçenekleri ile tüketicilerin yüzünü güldürmektedir. Bayram harcamalarınızı rahatça çekmiş olduğunuz kredi ile yapabilirsiniz.

 Vakıfbank: Şubelerden birisi ile hemen irtibata geçebilirsiniz.2018 Vakıfbank kurban bayramı kredisi siz müşterilerinin yüzünü güldürecek şekilde hazırlandı.5000 TL kredi alabilir rahat rahat ödeyebilirsiniz. Dosya masrafı olmadan bu krediyi kullanabilirsiniz.

  Yapı kredi bankası: Günümüz şartlarına bakılınca her istediğimizi almak oldukça zorlaştı. İşte bu bayramda da çocuklarınızı sevindirebilmeniz için Yapı kredi bankası size bayram kredisi hazırladı. Hem de uygun ödeme tutarları ve seçenekleri ile cebinizi düşünen bir kredi.

  İş bankası: Geleneksel kurban bayramı kredisi adı altında hazırlanan kampanya 50 bin TL’yi 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi olarak vermektedir. Hemen bir şubeye başvurabilir ya da vaktiniz yoksa sms atabilirsiniz.

 Ziraat Bankası:24 ayar bayram kredisi almak istiyorsanız Ziraat Bankasına mutlaka uğramalısınız. Masraflarınız tahmin edemediğiniz kadar büyüdüyse hiç korkmayın ziraat bankası yanınızda. En uygun faiz oranları ve vadeler sunmaktadır. Başvurularınızı resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Ya da cep bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.