Düşük Faizli Bayrama Özel Bayram Kredisi

Bayrama sayılı günler kala, Bayram için hazırlıklar başladı. Şekerinden baklavasına, tuzlusundan tatlısına kadar her evde arı misali bayram hazırlıklarına başlanmış durumda. Bu kadar hazırlık ve ihtiyaç için her bayramda olduğu gibi bu bayramda da elinizi cebinize atmanız gerekmektedir. Aklınızdan, “Bu kadar parayı ben nasıl bulacağım?” Şeklinde kara para düşünceler geçmeden, hemen size bankaların birbirinden cazip kredi teklifleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Garanti, İng Bank, Yapı Kredi, Türkiye İş bankası gibi Türkiye’nin önde gelen bankaları en düşük faiz oranları ile değerli müşterilerine Bayram kredisi avantajlarını sunuyor. Eğer sizde bu bayramda nakit para sıkıntısı çekiyorsanız, kendinize en uygun faiz oranını belirleyerek, bankadan kurban bayramı kredisi çekebilirsiniz. 2016 Bayram kredisi veren bankalar ise şöyle: Garanti bankası, günde 60 Türk lirasına 1,19 faiz oranı ile 50.000 TL kredi imkânını müşterilerine sunmaktadır.

Eğer, İng Bank’tan kurban bayramı kredisi almak isterseniz 0,99 faiz oranı ile 30.000 Türk lirasına kadar kredi alabilirsiniz. Fakat tercihinizi Türkiye İş bankasından yana kullanmak isterseniz günde 24 Türk lirasına, 1,27 faiz oranı ile 20.000 Türk lirasına sahip olabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda, kredi veren herhangi bir banka ile iletişime geçerek, en kısa sürede belirlediğiniz limitte ki krediyi alıp, kullanabilirsiniz. Bu teklifler ve krediler Kurban bayramına kadar geçerliliğini korumaktadır. Dilerseniz, bankadan ihtiyaç kredisi de çekebilirsiniz.

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.