Denizbank Lise Mezunu Personel Alacak

Türkiye’de en geniş şube ağına sahip olan bankalardan birisi olan DenizBank en az lise mezunu personel alacağını duyurdu. İşte personel alımı ile ilgili detaylar.

DenizBank yeni istihdam planlaması dahilinde en az lise mezunu olan personeller alacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda personellerin telefonda satış temsilcisi olarak görev yapacağı belirtilirken bankaya bağlı olarak çalışacak kişiler telefon üzerinden satış temsilciliği yapacak. Denizbank tarafından yapılan resmi açıklamalar ile birlikte bu konuda yoğun bir ilgi olduğu görünürken İŞKUR kaydı bulunan vatandaşların en az lise mezunu olmak şartıyla başvurularını yapabileceği ifade edildi.

Denizbank İşe Alım Genel Şartları

Denizbank tarafından yapılacak yeni personel alımlarında özellikle adayların hangi kriterlere göre sıralanacağı merak edilirken başvuru ilanlarında konu ile ilgili detaylara yer verilmiş durumda. Eğitim için en az lise mezuniyeti şartının aranması başvuruların daha fazla olmasını sağlayacak. Adayların 1990 sonrasındaki yıllarda doğmuş olması da aranan diğer bir şart. Müşterilere hizmetler ve diğer konularda bilgilendirme sağlayacak olan yeni personeller, müşterileri yeniden kazanma biriminin de önemli birer parçası olacak.

Aranan şartlarda erkek adaylar için askerlik ile ilişiğin bulunmaması ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekiyor. Kişilerin bilgisayar kullanma konusunda da ileri seviyede olması gerekiyor. Diksiyon ve konuşmanın da iyi derecede olması önem arz ediyor.

İŞKUR’la Telefonda Satış Temsilcisi İşbaşı Eğitim Programı’nı 3 yıldan beri sürdüren Denizbank, bu programdan mezun olan kişileri öncelikli olarak alacak. Aynı zamanda kişiler bir ay boyunca Deniz Akademi’de daha sonrasında ise 2 aylık farklı bir eğitim programından eğitim alacaklar. 3 aylık eğitim sürecini başarı ile tamamlayan kursiyerlere Denizbank tarafından iş imkanı sunulacak.

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.