Gürcistan’ın Yeni Oyun Merkezi

 

Gürcistan’ın en büyük şehirlerinden ikisi olan başkent Tiflis ile Batum’da yer alan Metroplayland, ziyaretçilerini bekliyor. Aynı zamanda ziyaretçilerine çok daha fazla eğlence sunmak adına hem Batum aile oyun alanı (Batumi family entertainment center)   hem de Tiflis’teki alanda çok özel teklifler ziyaretçileri bekliyor. Bu sayede her bütçe için uygun bir keyifli vakit geçirme seçeneği bu oyun parkları bünyesinde her daim yer alıyor.

Geniş Oyun Seçenekleri

Her ikisi de son derece geniş alanlar üzerinde kurulu olan Tiflis aile oyun alanı  (Batumi family entertainment center)  ve Batum oyun alanı, ziyaretçilerine sayısız oyun ve eğlence seçeneği sunuyor. Her aile ve her yaştan çocuk için uygun seçeneklerin muhakkak yer aldığı alanlarda keyifli vakit geçirmek oldukça kolay ve güvenli. Üstelik bu alanlarda yer alan tüm oyun ve oyuncaklar da yapılan araştırmalar neticesinde çocukların en çok rağbet gösterdikleri arasından tercih edilmiş durumda.

Düzenli Olarak Sterilize Edilen Alanlar

Ailenizin sağlığını da düşünen Batum Tiflis çocuk oyun parkı (tbilisi kids Amusement Park)  , her ay iki defa düzenli olarak oyun alanlarını sterilize ederek her türlü hastalık tehlikesinden arındırıyor. Sizlere ise aileniz ve çocuklarınız ile birlikte sağlıklı bir ortamda keyifli vakit geçirmek kalıyor. Ayrıca oyun parklarında yer alan her türlü alan ve oyuncak ve aileniz ve çocuklarınız için düzenli bir şekilde bakımdan geçiriliyor. Bu sayede meydana gelmesi muhtemel olan kazalar da tamamen önlenmiş oluyor.

 

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.