Hakkımızda

Emekligundem.com, Şubat 2017 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Emekli ve emeklilik bekleyen kesimi ilgilendirecek gündemdeki yeni gelişmelerin sunulduğu haber sitesidir. Emekligundem.com bünyesinde, emeklilik, sigortalı, kamu, bağkur ve bireysel emeklilik üzerine günlük gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran portaldır. Emekligundem.com oluşumu içerisinde katkı sağlamakta olan 5 editör ve yönetim birimlerinde yer alan 4 kişi görev almaktadır. Misyonumuz, Türkiye genelinde emeklilik üzerine gündemi hızlı şekilde ziyaretçilerine aktarmak ve emekliler arasında gündemi belirleyecek konular oluşturmaktır.

Emekligundem.com ekibi olarak, emeklilik, kamu, SGK ve bağ-kur sektöründe bilgi sahibi donanımlı kişiler ile birlikte, en iyi bildiğimiz konularda, yeni gelişmelere odaklı çalışmalar yapıyor ve kullanıcılarımıza kesinlikle aldatıcı içeriğe yer vermeden doğru ve özgün habercilik ilkesini benimseyerek haber yayını yapmaktayız.

Bünyemizde yer alan editör ve yönetim çalışanları için “KÜNYE” sayfamızı kontrol edebilirsiniz. Emekligundem.com ziyaretçilerinin bilgilerinin gizliliğini korumayı taahhüt eder. Bizimle irtibata geçmek için “İLETİŞİM” sayfası üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.