Online Diyetisyenlik Hizmetleri

 

Sağlıklı yaşamın temel kuralı sağlıklı beslenmekten geçiyor. Bunun içinde insanların kilo kontrolü yapmaları gerekiyor. Aşırı kiloların verilmesinin yanında uzun vadede korunması da diğer önemli hususların başında geliyor. Son yıllarda popülaritesi giderek artan diyetisyenlik mesleği ise tamda bu noktada insanlara sağlıklı ve dengeli beslenme hizmeti veriyor. Klinik 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Klinikte alanında deneyimli beslenme ve diyetetik uzmanları hizmet veriyor. İstanbul ilinin ilk ve tek diyetisyen kliniği olan kurumda kilo vermek isteyen, kilo almak isteyen, kilo kontrolü sağlamak isteyen birçok hastaya hizmet veriliyor.

Nasıl Kilo Verilir?

Kilo vermek başlı başına zordur. Birde bu durumun tek başına üstesinden gelmeye çalışmak kişilere adete eziyet olur. Oysa güvenilir bir diyetisyen kliniği ile kilo verme    sorununu daha profesyonel olarak çözüme kavuşturmak mümkündür. Kliniğe başvuran danışanların öncelikle beden kitle endeksi hesaplanır. Akabinde fazla yağların biriktiği bölgeler özel cihazlar ile tespit edilerek kişiye özel diyet listesi hazırlanır. Bütçenize uygun besinlerin olduğu program asla sizi zorlamaz.

Kilo Koruma Nedir?

Fazla kilolar verildikten sonra ya da kilo alma   sorunu çözüldükten sonra kişilerin mevcut kilolarını korumaya yönelik yapılan beslenme programlarıdır. Klinikte uzun vadede danışanların kilo kontrolüne yönelik danışmanlık hizmeti verilir. Güvenilir bir diyetisyen hizmeti almak ve sağlıklı beslenmek için mutlaka kliniği ziyaret ediniz. Klinik online diyetisyenlik hizmeti de veriyor.

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.