Sicili bozuklara hangi bankalar kredi verir?

Bankalardan kredi çekme konusunda sicili bozuk kişiler oldukça zorlanmaktadır. Sicili bozuklara hangi bankalar kredi verir? Sicili bozuklar hangi bankalardan kredi alabilir? İşte cevabı.

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Yapılan son yasa değişikliğine göre bankalarda kötü sicile sahip kişiler için genel bir sicil affı getirilmiştir. Bu af sayesinde daha öncelerde sicili bozuk olan kişiler asla kredi kullanamazken artık bu kişiler de kredi kullanabiliyorlar. Daha öncelerinde kullanılmadığı için de maalesef bu durum kişiler tarafından ciddi mağduriyet konuları oluşturuyordu. Şimdi ise öncelikle sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları listeleyecek ve ardından nasıl başvuru yapmanız gerektiğini anlatacağız. Alttaki bankalardan biriyle çalışmıyorsanız bile size uygun gelen bankayı seçerek bizim anlattığımız şekilde başvurular yaparak kredinizi onaylattırabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

ING Bank
DenizBank
Akbank
TEB
Garanti
Finansbank
YapıKredi
ICBC Bank

Üstteki bankaları tercih ederek kredi notunuz düşük, siciliniz bozuk olsa da kredi kullanabilirsiniz. Şimdi ise kredi başvurusunu nasıl yapacağınızı ve nasıl kredi onayı alacağınızı anlatalım. Bu bankalar hangi şartlarda kredi verir? Kredi sicili bozuk olanlara neden kredi verir?

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.