Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

 

Başarılı bir kariyer, insanların rahat ve konforlu yaşam sürmelerini sağlamaktadır. Başarılı bir kariyerin yolu ise, iyi bir eğitimden geçmektedir. Günümüzde, yurt dışında üniversite okumak, yabancı dil eğitimi almak bir hayal değildir. Bu sayede, insanlar rekabete girdikleri kişilerin önüne geçmeyi başarıyorlar. Yurt dışı eğitim danışmanlığı alanında uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olan, studyzone.com.tr bu konuda, insanlara fayda sağlıyor. İnsanlar, Kanada dil okulları ya da başka konularda eğitim almak için firmanın kapısını çalıyorlar.

Kanada’da Dil Eğitimi

Üniversite mezunu olan kişiler için, yabancı dili iyi bir şekilde öğrenmek mesleki başarı açısından çok önemlidir. Dünya genelinde en geçerli dil ise İngilizcedir. İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler, Kanada dil okulu için firmadan doğru bilgiler alıyorlar. Bu sayede, insanlar daha önce hiç gitmedikleri bir ülke ve oradaki dil okulu hakkında doğru bilgilere sahip oluyor.

  • ABD
  • Avustralya
  • Malta
  • İrlanda
  • İngiltere

 

Firma, bu ülkelerdeki dil eğitim kurumları hakkında profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor.

Güven Veren Danışmanlık Hizmeti

Ankara, İzmir ve İstanbul’daki ofislerinde faaliyet gösteren firma, tam 22 yıllık tecrübesiyle güven veriyor. Firma, dünya genelinde yaklaşık 300 eğitim kurumunun resmi temsilcisidir. Bundan dolayı, üniversite eğitimi, master ve yaz okulu için firmadan destek alan kişilerin sayısı oldukça fazladır.

Bunlara ek olarak, Kanada’da dil eğitimi konusunda firmanın sunduğu danışmanlık hizmeti fayda sağlıyor.

Haber Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.